Muži "A": TJ Všechovice - FC Kvasice 2:1 (1:0)

branky Kvasic: 78. Galetka

sestava Kvasic: Unger - Mlčoch - Dluhoš - Zapletal - Hradil - Stratil - Chytil (46. Galetka) - Strašák - Vojtášek - Sigmund - Slaměnik (85. Žiška)

komentář trenéra V. Chytrého:

Dneska, stejně jako naše poslední venkovní utkání v Hranicích, se muselo divákům líbit. Oba dva týmy si vytvářely šance a hra se přelévala ze strany na stranu. Nás bohužel pořád trápí ve všech utkáních neproměňování vyložených šancí a to je momentálně náš největší problém ve 4.lize a proto nesbíráme body. Dnes šel ve 12.minutě od poloviny hřiště za stavu 0:0 náš kapitán a lídr Pavel Vojtášek sám na brankáře ale minul branku o 2 metry. O chvíli později po hrubé individuální chybě našeho záložníka dostaneme branku na 1:0. A tohle jsou přesně ty zlomové situace, kdy nás ve 4.lize už bude soupeř trestat a my se musíme během podzimní části ze všech těchto situací dokázat poučit do dalšího průběhu soutěže. Dnešní utkání jsme dokázali v 77.minutě vyrovnat brankou Adama Galetky na 1 : 1. A místo toho, aby jsme si už zkušeně pohlídali jeden bod z půdy těžkého soupeře, dál jsme tlačili domácí a snažili se utkání vyhrát. Místo toho po rychlém protiútoku dostaneme v 85.minutě gól na 2:1. Přesto já musím kluky opět za skvělý přístup během celého utkání pochválit. Musíme se už prostě naučit hrát vyšší soutěž trošku i chytrostí a větší taktickou hrou v koncovkách utkání.