3. Po třech výhrách přišla porážka v Hranicích

Po třech výhrách přišla porážka v Hranicích

Muži: SK Hranice - FC Kvasice 3:1 (1:0)

branky Kvasic: 73. Vojtášek

sestava Kvasic: Unger - Mlčoch, Žiška, Dluhoš, 58. Hradil - Stratil, Strašák (80. Chytil L.), Slaměník, Sigmund (58. Fuksa) - Galetka (46. Chytil D.), Vojtášek

komentář trenéra V. Chytrého:

Po sérii našich tří výher jsme zajížděli na půdu favorita celé soutěže na postup zpět do MSFL, ze které v minulé sezóně sestoupil. Musím uznat, že zatím ze všech soupeřů proti kterým jsme hráli, byly Hranice opravdu nejkompaktnější tým se skvělou organizací hry. Přesto já musím kluky pochválit, že dnes co se týče přístupu a nasazení předvedli zatím nejkvalitnější výkon v sezoně. Utkání obou straně vysoké divizní úrovně se divákům muselo líbit, protože se hra přelévala ze strany na stranu a šance si vytvářeli oba týmy. První půli vyhráli domácí 1:0. I když my jsme opět jako v předešlých utkáních zahodili 2 stoprocentní šance Galetkou a Sigmundem.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a domácí tým jsme zatlačili před vlastní branku. Vrcholem toho tlaku byl pokutový kop v 50.minutě po hře rukou domácího stopera který zablokoval střelu Vojtáška. Náš kanonýr Jirka Sigmund bohužel v rozhodujícím momentu tohohle náročného utkání penaltu neproměnil a stal se tak našim 4.hráčem, který ve 4.lize neproměnil pokutový kop. V té chvíli jsme samozřejmě s utkání naprosto vypadli a hosté dvěma slepenými brankami v 58. a 65 minutě utkání definitivně rozhodli. Nám už se jen podařilo výsledek zkorigovat na konečných 1:3 v 75.minutě našim lídrem Pavlem Vojtáškem po pěkné akci střídajícího Tomáše Fuksi. I přes porážku musím kluky za dnešní výkon pochválit a věřím, že se naši ofenzivní hráči z dnešního utkání poučí a pomůžou nám svým přístupem a brankami ve zbytku podzimní sezóny.