Muži: FC Kvasice - FK Šternberk 0:0 (1:0)

branky Kvasic: 65. Sigmund

sestava Kvasic: Unger - Mlčoch, Žiška, Dluhoš, Zapletal R. (58. Hradil) - Stratil, Berčík, Slaměník (73. Fuksa), Sigmund (77. Dušek) - Galetka (58. Chytil D.), Vojtášek (77. Chytil L.)

komentář trenéra V. Chytrého:

Po zatopení našeho hřiště v Kvasicích jsme museli improvizovat v tréninkovém procesu a po individuálních bězích ze začátku týdne, jsme našli azyl v nedalekém Hulíně, kde jsme odtrénovali páteční trénink a v sobotu odehráli i mistrovské utkání. Já musím poděkovat touto cestou panu Pepovi Pěnčíkoví, šéfovi hulínského fotbalu, že nám vyšel v naší situaci vstříc a pomohl nám. O to víc musím kluky pochválit zato, jak se dokázali s dnešním utkáním, ale i s celým týdnem poprat a utkání s nepříjemným soupeřem zvládli za 3 body.

Samotné utkání jsme začali výborně a ve 3.minutě Adam Galetka nastřelil tyč soupeřovi branky. V 10.minutě po krásné individuální akci našeho kapitána Pavla Vojtáška, byl opět ve vyložené šanci náš kanonýr Galetka, ale ani tentokrát se mu z malého vápna nepodařilo prostřelit brankáře hostí. Během první půle jsme si dokázali vytvořit přes aktivního Ondru Slaměníka ještě několik brankových příležitostí, ale bohužel jsme v první půli branku nedokázali vstřelit.

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejném tempu a v 55.minutě postupoval Ondra Slaměník po pravém křídle sám na brankáře, ale trefil pouze boční sít branky hostů. Střelecké trápení jsme nakonec prolomili v 65.minutě, kdy po krásné individuální akci Pavla Vojtáška, který postupně přešel způsobem sobě vlastním přes tři hráče soupeře a předložil finální přihrávku pod sebe na Jirku Sigmunda, který prudkou ranou pod břevno branky hostí rozhodl o naší těsné výhře 1 : 0 !!

V posledních deseti minutách si hosté ze Šternberku vytvořili závěrečný tlak pomocí série rohových kopů a já musím kluky pochválit s jakým přehledem dokázali závěrečnou část utkání v defenzivní činnosti zvládnout. Máme teď za sebou tři vítězné utkání v řadě a už se všichni těšíme na páteční večerní utkání od 19:00 pod umělým osvětlením s jedním z favoritů na postup do 3.ligy v Hranicích.