2. Články ·
  3. Výhra v Luhačovicích ztvrdila postup Kvasic do divize!!!
A-TÝM - 10. 6. 2024 - Matěj Reiskup

Výhra v Luhačovicích ztvrdila postup Kvasic do divize!!!

Ve Kvasicích se slaví podruhé!!! Druhý cíl sezóny byl v sobotu splněn. Po vysoké výhře na půdě Luhačovic mohli vypuknout oslavy prvního místa v soutěži a tak i postupu do divizní soutěže. Slavnostní předání poháru pro vítěze krajského přeboru proběhne po posledním zápase sezóny na domácí půdě proti Štítné nad Vláří. Bude zde i pohár za vítězství v poháru hejtmana Zlínského kraje. Přijďte tak podpořit naše kluky a poděkovat za úspěch v podobě zisku DOUBLE!!!

Slavnostní ukončení sezóny 2023/2024:

Sobota 15.6.2024: FC Kvasice - TJ Štítná nad Vláří 17:00

Shrnutí zápasu v Luhačovicích:

Muži "A": FK Luhačovice - FC Kvasice 3:8 (0:3)

branky Kvasic: 3. Galetka, 33. Vojtášek, 36. Slaměník, 50. Berčík, 53. Galetka, 56. Galetka, 67. Vojtášek, 90. Galus

sestava Kvasic: Svoboda - Chytil L. (58. Kubík), Žiška, Drápal, Smažinka - Stratil D., Strašák (75. Chytil D.), Vojtášek, Berčík (68. Stratil R.) - Galetka, Slaměník (58. Galus)