3. Výhra nad Boršice přiblížila "A" tým k postupu

Výhra nad Boršice přiblížila "A" tým k postupu

Muži "A": FC Kvasice - SK Boršice 3:0 (1:0)

branky Kvasic: 45. Slaměník, 55. Galetka, 58. Slaměník

sestava Kvasic: Svoboda - Berčík, Žiška, Drápal, Hradil - Stratil D., Strašák (63. Smažinka), Vojtášek (63. Kubík), Zapletal (55. Galus) - Galetka (78. Stratil R.), Slaměník

komentář trenéra V. Chytrého:

Do dnešního utkání jsme od úvodních minut vstoupili velkým tlakem a začali si vytvářet spoustu brankových příležitostí. Hned v 5.minutě Ondra Slaměník hlavičkoval po rohovém kopu do břevna a následně postupoval sám na brankáře hostí Pavel Vojtášek, ale hostující brankář jak jeho nájezd tak i následující šance Slaměníka, Galetky i Zapletala vždy skvěle zneškodnil. Ve 40.minutě Tomáš Strašák střelou z 18 metrů nastřelil levou tyčku a když už to vypadalo že první poločas skončí nerozhodně, vstřelil ve 45.minutě první branku utkání kanonýr Ondra Slaměník - 1:0.

Od začátku druhé půle jsme opět zatlačili hosty před vlastní branku a v 54.minutě byl ve vápně faulován Josef Zapletal a penaltu proměnil zkušeně náš nejlepší střelec Adam Galetka - 2:0. Bohužel pro Pepi Zapletala utkání skončilo a pro zranění kolene musel střídat. V 58.minutě po rychle kombinaci vstřelil druhou branku v utkání Ondra Slaměník a uzavřel tak skóre utkání na 3:0.

Dnes jsme získali další 3 důležité body v tabulce, které nás opět přiblížili k našemu vytouženému cíli.