Muži "B": FC Kvasice - FK Lubná 1959 3:4 (1:4)

branky Kvasic: 26. Smažinka, 65. Šupčík, 81. Fišer

sestava Kvasic: Štěpaník - Bartoník, Smažinka, Ševela, Šupčík - Pánek (80. Foltýn), Ambruz (80. Dočkal), Musil, Čepica (65. Reiskup) - Hora, Pospíšil (15. Fišer)

komentář k zápasu:

V derby s Lubnou jsme nezačali vůbec dobře a soupeř byl v prvním poločase jasně lepší. Za zmínku z naší strany stojí pouze branka Pepi Smažinky, po které jsme se nadechli a zlepšili hru ale v zápětí, po naší chybě, soupeř opět odskočil na rozdíl tří branek a poločas tak skončil 1:4. V druhé půli jsme se výrazně zlepšili a naopak Lubná nevěděla jak naši hru korigovat. Postupně se nám snažilo skóre snižovat. Bohužel poslední vyrovnávací branku se nám vsítit nepodařilo a to jsme příležitosti měli. Nutno podotknout, že i Lubná hrozila z brejků a minimálně ve dvou případech nás od branky podržel brankář.