• Mladší žáci: SK HS Kroměříž "C" - FC Kvasice 7:5 (3:3)

branky Kvasic: Juřík Tobiáš 2x, Skácel Filip 2x, Horňák Adrian

sestava Kvasic: Skácel Adam, Brázdil Roman, Potočný Vojtěch, Skopalík Vojtěch, Dvouletá Adéla, Korytářová Adéla, Horňák Adrian, Chrastina Tomáš, Zikmund Jakub, Skácel Filip, Kunovský Maxim, Petrlová Sofie, Juřík Tobiáš, Judasová Lucie

komentář trenéra R.Potočného:
Dnešní utkání se odehrálo na umělém povrchu v Kroměříži. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním odčinit domácí porážku. Dostali jsme se do vedení 1:0. Bohužel po obdržené brance naše tempo upadlo a domácí začali hrát kombinační a rychlí fotbal, na který jsme dobrých 15 minut nenašli recept, a tak domácí skóre otočili ve svůj prospěch. Naštěstí do poločasu jsme srovnali. Do druhé půle jsme chtěli po našich klucích a holkách více aktivity a kombinací,  které byly místy úspěšné a pěkně  sehrané. Soupeř však každou chybu využil a byl i nadále nebezpečný.  Rozhodující byl okamžik cca 15 min před koncem,  kdy jsme po rohu domácích byli málo důrazní a míč neodehráli mimo nebezpečí. Naopak v těch samých situacích jsme neměli takovou kvalitu jako soupeř a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích.