3. Mladší žáci doma prohráli se Zdounkama

• Mladší žáci: FC Kvasice - TJ Zdounky/TJ Zborovice 1:5 (1:3)

branky Kvasic: Petrlová

sestava Kvasic: Skácel Adam, Brázdil Roman, Potočný Vojtěch, Skopalík Vojtěch, Dvouletá Adéla, Korytářová Adéla, Horňák Adrian, Chrastina Tomáš, Zikmund Jakub, Skácel Filip, Kunovský Maxim, Petrlová Sofie, Juřík Tobiáš, Judasová Lucie

komentář trenéra R.Potočného:
Dnešní sváteční dopoledne nás čekal favorit skupiny Zdounky-Zborovice. Chtěli jsme navázat na dobře odehraná poslední utkání a vrátit soupeři porážku 6:1. Začátek byl opatrný z obou stran, bohužel jsme jako první dostali branku po nešťastném podklouznuti gólmana a to nám jakoby sebralo vítr z plachet. Soupeř byl důraznější a nebezpečnější v pokutovém území než my a proto poločas skončil 3:1 pro hosty. Po poločase jsme chtěli být aktivní a pokusit se srovnat, bohužel ale nutno podotknout, že dnešní přístup k utkání vzali kluci a holky ve svátečním duchu, a tak si hosté zbytek utkání s přehledem pohlídali a přidali další branky do naší sítě.