3. "A" tým postupuje do finále krajského poháru!!!

"A" tým postupuje do finále krajského poháru!!!

Muži "A": TJ Nivnice - FC Kvasice 0:3 (0:1)

branky Kvasic: 2. Sigmund, 47. Sigmund, 49. Galus

sestava Kvasic: Svoboda - Hradil, Žiška, Jura, Zapletal R. - Stratil, Chytil D. (46. Strašák), Zapletal J. (46. Galetka) - Sigmund, Galus, Slaměník

komentář trenéra V. Chytrého:

V semifinále krajského poháru v Nivnici dostali šanci hráči, kteří v posledních mistrovských utkáních nedostali tolik prostoru a oproti sestavě v sobotním vítězném utkání v Hrachovci jsem udělal 6 změn. Povedl se nám vstup do utkání a hned v 1.minutě po skvělé křižné přihrávce Dana Chytila skóroval chytrým lobem přes brankáře náš střelec Jirka Sigmund 0 :1. V dalším průběhu první půle postupně zahazovali své vyložené šance Pepi Zapletal, Lukáš Galus a Jirka Sigmund. Mohl tak přijít trest, kdy domácí tým měl velkou šanci ve 40 minutě, ale Kuba Svoboda prudkou střelu vyrazil na rohový kop.

Do druhé půle nastoupili hned od 46.minuty Tomáš Strašák a Adam Galetka a okamžitě v 47. minutě pro pohledné rychlé kombinaci po ose Strašák - Galus - Galetka svou druhou branku v utkání přidal kanonýr Jirka Sigmund 0 - 2. V 49. minutě už to bylo 0 :3, Lukáš Galus si na polovině hřiště všiml špatného postavení domácího brankáře a téměř z poloviny hřiště ho krásnou brankou přeloboval.Třetí branka definitivně domácí tým dorazila a utkání se až do 90. minuty jen dohrávalo. Já musím kluky dnes znovu pochválit za přístup během celého utkání a jsem rád, že se nám podařil splnit jeden ze dvou předsezóních cílů a to postup do finále Krajského poháru, které odehrajeme proti týmu Slušovic na Zlínské Letné, kam se všichni už těšíme.