Muži "A": FC Kvasice - TJ Osvětimany 4:0 (3:0)

branky Kvasic: 13. Drápal, 42. Strašák, 45. Sigmund, 68. Sigmund

sestava Kvasic: Unger - Chytil L. (70. Jura), Drápal (70. Zapletal R.), Stratil, Hradil - Chytil D., Berčík, Strašák, Vojtášek (25. Sigmund) - Galetka (70. Galus), Slaměník (70. Zapletal J.)

komentář trenéra V. Chytrého:

Dnes jsme narazili zatím na nejsilnějšího soupeře v jarní části sezóny. Tým Osvětiman na nás od úvodních minut nastoupil vysokým pressingem a hlavně celý první poločas se s námi opravdu snažil hrát otevřenou partii. Musím se přiznat, že nám to vyhovovalo a díky tomu jsme si dokázali vytvářet spoustu rychlých protiútokových situací. Ve 13. minutě po nacvičeném signálu z rohového kopu jsme otevřeli skóre nádhernou brankou Dominika Drápala. Ve 40.minutě po individuální akci Ondry Berčika skóroval na 2:0 akrobaticky Tomáš Strašák a ve 44.minutě na 3:0 po další rychlé pohledné kombinaci Jirka Sigmund. V druhé půli jsme v 68.minutě předvedli další rychlý protiútok a Jirka Sigmund svou druhou brankou v utkání uzavřel skóre na 4:0. Já dnes opět kluky musím pochválit za výborný přístup během celého utkání a všichni už se těšíme na zápas jara, který odehrajeme příští sobotu v Hrachovci.